Sitenin Amacı

HEEY !!!

Ben Korhan .

Düşünsenize kocaman bir hayal kuruyorsun  ve  1 Şubat 2016 dan bu yana bu hayali soluyorum Slovenya’nın Murska Sobota şehrinde bu hayalime de Uniceff’e bağlı bir kuruluşla birlikte adım attım. ATTIM !! .

Hem hayal kuruyor hem insanlara gönüllü olarak yardımcı oluyorum ! İnsan’a faydalı işler içinde olmak !! Hayallerim düşüncelerime , düşüncelerim de kalbime işledi bu süreçte ve bir yazı okudum Kahlil Gibran abimize ait Diyor ki ‘’Bir insanın kalbini ve düşünceleri anlamak için yapmış olduklarına değil , Yapmayı arzuladıklarına bakın’’ . Ve bu siteyi kurmama sebep oldu . Gezginim ben , otostop yapar insanların yaşam alanlarında yer ararım her zaman ve düşündüm ki , ruhen onlarla olmak için bedene ihtiyaç duymuyor insan . Profesyonel fotoğrafçılık kariyerimde de bu vardı her zaman , görüntünün nasıl olduğu ile alakalı değil , ona hangi kadrajdan baktığınızla alakalıydı fotoğraf.

Sizde çalışırken ! Gezerken ! Ailenizle ve arkadaşlarınızla iken benden gezdiğim şehirlerden anılar isteyebilir (Anahtarlık, kartpostal ,magnet vs.) özel fotoğraflar veya videolar isteyebilirsiniz ! Ne olduğunun bir önemi yok . Maddi değeri olan ürünler dışında ayrıca bir ücret talep etmiyorum ama isterseniz Gezgin Kumbarasına girip Hesabıma para aktarabilirsiniz ve belki de başka insanların hayatlarına dokunmama yardımcı olabilirsiniz ! Olursunuz değil mi ? O ZAMAN BEKLİYORUM . Bağış veya istek olmasa da mesajlarınızı !

Kendinize iyi bakın ve unutmayın Merakınızın peşinden gidin.

” Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım.” – Albert einstein

 

×
İsteğin benim için emirdir =)
senin için ne yapabilirim?